Повідомлення
  • Укр
  • Рус
  1. Головна
  2. Дім і сад
  3. Сад / город
  4. Сад / город - Київська область
  5. Сад / город - Київ
  6. Сад / город - Дарницький
Чорний горіх: саджанці та горіхи
Чорний горіх: саджанці та горіхи
Чорний горіх: саджанці та горіхи
Чорний горіх: саджанці та горіхи
Опубліковано 10 жовтня 2021 р.

Чорний горіх: саджанці та горіхи

30 грн.

Договірна

РекламуватиПідняти
  • Бізнес

Опис

Чорний горіх – одне з найбільш недооцінених дерев. Сьогодні дорослі дерева в Україні не дуже поширені, однак якби їх активно висаджували кілька десятків років тому, то зараз - це був би солідний актив.
У чорному горіхові ефективне усе:
Він дуже швидко росте – на другий рік життя вже може сягати 2 метрів із подальшим приростом у 1-1.5 метри щорічно.
Його деревина дуже дорога – 1 куб кругляка коштує понад 100 000 грн. Потрібно зауважити, що комерційної зрілості чорний горіх досягає у віці 27-40 років. Саме за цей час він встигає вирости до 30 метрів заввишки, що дозволить отримати до 600 кубів чорного горіха з гектару.
Чорний горіх ефективний проти засухи та морозів. Коренева система чорного горіха може сягати 30 метрів у глибину – це дозволяє йому брати вологу та поживні речовини з найнижчих шарів. Чорний горіх потрібно поливати лише в перші два роки життя – далі він не потребує поливу і впорається із засухою краще за будь-яке інше дерево. Завдяки цьому чорний горіх часто використовують як підщепу для волоського горіха, адже так він почне плодоносити вже на третьому році свого життя, буде стійкішим до морозів та засухи.
Його плоди є дуже корисними та поживними. Їх досить складно розчавити та дістати, але вони дадуть фору більшості рослин світу. Ядро горіха дуже смачне, володіє особливим ароматом, містить 60% високоякісного масла, 30% високоцінних білків (майже в 2 рази більше, ніж у горіха волоського), 6% вуглеводів. У США ядро ​​горіха - цінна ароматична їжа.
Листя та навколоплідна оболонка є цінною сировиною для ліків від багатьох хвороб. Ліки виготовлені на їх основі є досить популярними у США. В Україні вони використовуються, здебільшого, для настоянок.
Окрім всього, чорний горіх після спилу пускає новий паросток, який, завдяки розвинутій кореневій системі ростиме ще швидше. Завдяки цим властивостям чорний горіх є відмінним деревом для агромілліорації, адже чергуючи спил тих чи інших дерев можна виростити ідеальні лісосмуги.
Для реалізації прпонуємо:
Горіхи плоди для самостійного пророщування:
до 100 штук - 3 грн за штуку
до 1000 - 1.5 грн за штуку
1001 і більше - 1 грн за штуку
Саджанці чорного горіха
1 річні до 50-60 см із відкритою кореневою системою. - 30 грн штука
2 річні - 1-2 м із відкритою кореневою системою - 50 грн штука
2 річні - 1-1.5 м із закритою кореневою системою у пластиковому пакеті 17х30 см. - 60 грн штука
2 річні - до 2 м із закритою кореневою системою у пластиковому пакеті 10 л. - 100 грн штука
Оптовим покупцям шалені знижки. Запрошуємо до співпраці ОТГ, лісництва та інші установи. Якщо проект є соціально важливим, чи цікавим для нас з погляду експерименту - можлива продаж саджанців по собівартості чи передача їх на безкоштовній основі.
Готові розглянути різні форми співпарці.
ID: 671412173

Користувач

User avatar
Facebook connected icon

Вячеслав

на OLX з грудень 2007
Онлайн в 08:52

Місцезнаходження

Безкоштовна аплікація на твій телефон

OLX.plOLX.bgOLX.ro