Повідомлення
  • Укр
  • Рус
  1. Головна
  2. Дім і сад
  3. Сад / город
  4. Сад / город - Київська область
  5. Сад / город - Стоянка
Чернозем. Качество 100%. 11т СТОЯНКА
Опубліковано 04 травня 2022 р.

Чернозем. Качество 100%. 11т СТОЯНКА

2 450 грн.

Договірна

РекламуватиПідняти
  • Бізнес

  • OLX Доставка

Опис

Чернозем с доставкою. Качество 100%

Чорно́зем Стоянка — тип ґрунту, що розвивається в умовах суббореального слабоаридного клімату з добре вираженою сезонною контрастністю під степовою і лучно-степовою рослинністю на пористих карбонатних породах — лесах і лесовидних суглинках. Чорноземи поширені переважно на платформних рівнинах, але зустрічаються також островами серед інших ґрунтів у міжгірських западинах, улоговинах і на слабоеродованих схилах гірських систем. Формування чорноземів зумовлено особливостями біологічного колообігу — великою кількістю хімічних елементів, які залучаються у щорічні процеси утворення і трансформації органічної речовини, надходженням основної маси органічних решток всередину ґрунту, активною участю в розкладанні рослинних решток бактерій, актиноміцетів, безхребетних[1].

Звоните нам и мы доставим вам только лучший Чернозем в такие населённые пункты: МАКАРОВ, ПЛАХТЯНКА, КАЛИНОВКА, БУЗОВАЯ, БОРОДЯНКА, АНДРЕЕВКА, МОТЫЖЫН, КОПЫЛОВ, КОЛОНЩИНА, ГАВРОНЩИНА, МАКОВИЩЕ, КАЛИНОВКА,,ЛИПОВКА, БЕРЕЗОВКА, СЕВЕРИНОВКА и тд. . Без выходных.

В Украине самые плодородные Чернозем. Мы осуществляем доставку только лучших Чернозем обладающими хорошими свойствами. Чернозем имеют хороший процент кальция от 80-90%, это позволяет иметь: хороший урожай и качественней газон.
ID: 521594834
dostavkakachestvo

Користувач

Місцезнаходження

Безкоштовна аплікація на твій телефон

OLX.plOLX.bgOLX.ro