Бізнес
ДАНІ ПРО НЕРУХОМІСТЬ
Мінімальна кількість ночей
1
Відстань до найближчого міста
до 15 км.
Тип готелю, бази відпочинку
База відпочинку
Назва готелю, бази відпочинку
OTVES
Категорія готелю
П'ять зірок (Cat De Luxe)
Кількість спальних місць
6+
Варіанти розміщення
Люкс
Харчування
Без харчування (OB / RO)
Cанвузол
На поверсі
Побутова техніка
Електрочайник, Холодильник, Мікрохвильова піч, Плита
Мультимедіа
Швидкісний інтернет, Wi-Fi
Комфорт
Кондиціонер, Двоспальне ліжко, Паркувальне місце, Басейн, Охорона території, Душова кабіна, Односпальне ліжко, Тераса
Інфраструктура (до 500 метрів)
Парк, зелена зона, Парковка, Дитячий майданчик, Супермаркет, магазин
Ландшафт (до 1 км.)
Пляж, Каньйон, Ліс, Пагорби, Водосховище, Річка
Додатково
Звітні документи, Можливість бронювання, Безготівковий розрахунок, Цілодобова реєстрація, Можна з дітьми
Опис
Тут можна порибалити, поплавати, посмажити шашлик та зварити смачну юшку. Оредувати водні мотцикли, сапи, покататися на надувній плюшці. замовити смачну жарену та корчену рибу.
Для відпочинку ви можете орендувати сучасний котедж, який укомплектований усім необхідним для комфортного проживання, з собою мати лише тапочки та полотенця.
Територія бази огороджена, є місця для паркінгу. Пляж має пологий пісчаний берег для заходу у воду. Для катерів та човнів є бетонний спуск.
Даний котедж розраховано на комфортне проживання 6 осіб, максимальна кількість — 8, за рахунок додаткових спальних місць на першому поверсі.Будинок має простору веранду, на якій є великий стіл та лавки із розрахунку на 10-12 людей.
Перший поверх — це простора студія, де знаходиться:
кухня,
роздільний санвузол,
великий м'який диван, який може стати додатковим спальним місцем для двох дорослих.
Для вашої зручності в будинку цілодобово гаряча вода, а на кухні наявний необхідний посуд, та засоби для миття.
На другому поверсі розташовано 2 спальні кімнати для трьох осіб кожна. У кожній з кімнат 2 ліжка: односпальне та двоспальне. Чиста постільна білизна надається.
Діти проживають разом з батьками, але без надання окремого дитячого ліжка.
Побутова техніка: Електрочайник, холодильник, газова плита, мікрохвильова піч.
На території бази є: альтанки, паркінг, власні рибацькі пірси, катамаран, великий басейн, мангали з дровами, дитячий майданчик і батут.
З ТВАРИНАМИ ЗАБОРОНЕНО!
На смс не відповідаємо, телефонуйте!
Зв’язатися з продавцем
xxx xxx xxx
Аренда коттеджей с бассейном на Днестре
5 000 грн.
Місцезнаходження