Сообщения
 • Укр
 • Рус
 1. Главная
 2. Недвижимость
 3. Коммерческая недвижимость
 4. Продажа коммерческой недвижимости
 5. Продажа коммерческой недвижимости - Ивано-Франковская область
 6. Продажа коммерческой недвижимости - Тысменичаны
Земельна ділянка під АЗС. Тисменичани
Земельна ділянка під АЗС. Тисменичани
Земельна ділянка під АЗС. Тисменичани
Земельна ділянка під АЗС. Тисменичани
Земельна ділянка під АЗС. Тисменичани
Опубликовано Сегодня в 08:27

Земельна ділянка під АЗС. Тисменичани

70 000 $

Договорная

РекламироватьПоднять
 • Бизнес

 • Расположение: Промзона

 • Расстояние до ближайшего города: до 5 км.

 • Тип недвижимости: АЗС

 • Этаж: 1

 • Этажность: 1

 • Работаем сейчас

 • Общая площадь: 26 м²

 • Бытовая техника: Без бытовой техники

 • Коммуникации: Асфальтированная дорога, Электричество, Газ

 • Инфраструктура (до 500 метров): Шоссе, трасса, Жилой массив, Парк, зелёная зона, Транспортная развязка

Описание

Продаж земельної ділянки площею 25,7 соток під АЗС по Т 0906 — автомобільний шлях територіального значення в Івано-Франківській області.
З'єднує автошляхи національного значення Н 09 та Н 10.
Проходить територією Тисменицького та Надвірнянського районів.
(Автошлях Н 09 — автомобільний шлях національного значення на території України. Проходить територією Закарпатської, Івано-Франківської та Львівської областей.
Автошлях Н 10 — автомобільний шлях національного значення на території України, Стрий — Івано-Франківськ — Чернівці — пропускний пункт Мамалига. Проходить територією Львівської, Івано-Франківської та Чернівецької областей.
Починається у Стрию, проходить через Болехів, Долину, Калуш, Івано-Франківськ, Коломию, Заболотів, Снятин, Чернівці, Новоселицю, і закінчується на пропускному пункті Мамалига на кордоні з Республікою Молдова, де переходить у молдовський автошлях M14).
Документи готові під перевід ділянки "Для будівництва АЗС" з заїздом-виїздом з автотраси .Є можливість стоянок легкових автомобілів, паркінгу TIR, (затверджено архітектурою області). Водночас архітектурний статус призначення "для будівництва АЗС" і склад споруд у затвердженому архітектурою генплані дозволяють використовувати ділянку під любий інший торгівельний, сервісний, громадський або промисловий об’єкт.
Одночасно траса є однією з основних магістралей Західної України, що зв’язує всі обласні центри і населені пункти регіону. З урахуванням цього біля ділянки проходить цілорічний, цілодобовий високо інтенсивний рух всіх видів автотранспорту в напрямку кордонів з Польщею, Румунією, Молдовою, обласних центрів і населених пунктів Прикарпаття, Буковини і Закарпаття, гірськолижних і туристичних курортів Яремче, Буковель, Ворохта, Рахів.
Земельна ділянка знаходиться безпосередньо поруч з автотрасою Н-10, лежить вздовж і паралельно дорозі, має правильну прямокутну форму, повністю рівний рельєф, придатні для будь-якого капітального будівництва грунти, вільна від споруд і зелених насаджень , мережі для підключень прокладені поруч, природно-кліматичні умови в місці розташування ділянки відповідають всім вимогам для використання сонячної енергії.
Якщо є ідея відкрити автомийку - можливо збільшити площу за рахунок сусідньої ділянки .
ID: 730538077
ALEXDIM

Пользователь

Местоположение

Про нас

Бесплатное приложение для твоего телефона