Сообщения
  • Укр
  • Рус
  1. Главная
  2. Бизнес и услуги
  3. Строительство / ремонт / уборка
  4. Готовые конструкции
  5. Готовые конструкции - Днепропетровская область
  6. Готовые конструкции - Каменское
Ворота ролетні Magnita Ворота роллетные Проф.Екструдований Автоматика
Ворота ролетні Magnita Ворота роллетные Проф.Екструдований Автоматика
Ворота ролетні Magnita Ворота роллетные Проф.Екструдований Автоматика
Опубликовано 04 января 2022 г.

Ворота ролетні Magnita Ворота роллетные Проф.Екструдований Автоматика

РекламироватьПоднять
  • Бизнес

Описание

Пропонуємо вашій увазі захисні ролети які відмінно підійдуть для гаражів, альтанки, панорамних вікон, зробимо будь-який ваш розмір.

Екструдований профіль РАE 75

Тип керування: двигун + клавіша управління

Для підняття-опускання ролетних полотна використовується електродвигун, який розміщений всередині вала, а захисна ролета керується вимикачем або пультом дистанційного керування. Автоматичне управління за допомогою електродвигуна буде оптимальним рішенням для будівель, у яких ролетами захищені всі вікна першого поверху. Автоматика дозволить піднімати-опускати полотно всіх ролет одночасно, одним натисканням кнопки вимикача або пульта дистанційного керування. Електричний привід також відмінно підходить для управління ролетами, які встановлені в якості воріт у вашому гаражі. Це обумовлюється здатністю електродвигуна змотувати полотно вагою до 50кг.

Стандартні кольори: білий, коричневий, сірий, темно-сірий, бежевий.

Але наше підприємство має можливість фарбувати захисну роллету в будь-який колір по колірному стандарту RAL. Цей стандарт налічує більше двохсот відтінків кольору. Кожному відтінку привласнений цифровий код. Замовник самостійно визначає необхідний йому відтінок, повідомляє нам цифровий код, а ми замовляємо відповідну фарбу і фарбуємо роллету. При цьому вартість готового виробу збільшується на 5% від вартості аналогічної ролети в стандартних кольорах.

Захисні ролети Magnita, мають екструдований алюмінієвий Профіль РАЕ75, який представляе собою ламель з внутрішнімі порожнінамі без пінного Наповнення, з ребрами жорсткості. Полотно з таких ламелей це цільна металева секція, яка має підвіщену міцність, яка Забезпечує Найвищий рівень надійності. Ролети мають п'ять класів стійкості, что практично віключає ризики несанкціонованого Проникнення грабіжніків. Можна насолоджуватіся домашнім затишку.Вікна, на якіх Встановлені жорсткі и міцні рольставні, стійкі до атмосферних опадів. Їм НЕ страшні Порив вітру до 37 м / с. Звуко и теплопровідність у екструдованого профілю На Відміну Від пенонаповненого вищє, тому Такі ролетні системи захіщають гірше від зовнішнього шуму, морозу и сонця. Зато вони набагато більш стійкі до злому и механічніх пошкоджень. Профіль екструдований РАЕ75 застосовується до широких отворів, до 6000 мм (при вісоті до 5000 мм), таких як гаражні, альтанки, панорамні вікна.

Термін виготовлення і доставки від 2 до 5 робочих днів.

Наші контакти:

+38 06*********23;

+38 09*********62.

Більше пропозицій на сайті:

https://rolsystem.com.ua

Працюємо по всій Україні

Щоб побачити більше, праворуч натисніть

"Інші оголошення автора".
ID: 695589798
ЧНПП "Магніта"

Пользователь

Светлана

на OLX с март 2021 г.
Онлайн в 08:36

Местоположение

Бесплатное приложение для твоего телефона

OLX.plOLX.bgOLX.ro