Бизнес
OLX Доставка
Описание
Приїхала партія с Італії. Ціни як на опт та різницю .
Ціна 160грм у пачці
1 пачка-160грм-2шт-240грн
6 пачок-12шт*117грн=1404грн
12 пачок-24шт*115грн=2760
24пачок-48шт*110грн=5280
48шт в блоці + 5блоків-105грн/шт
Ціна 80г-6шт у пачці.
1 пачка -57грн*1пачку=342 грн
6пачок- 55*36шт=1980грн
12пачок-53*72шт=3816 грн
24 пачки -52*144шт=7488 грн
48 пачок/51*288шт=14688 грн
96 пачок/50*576шт=28800грн
Ціна 100г-6шт у пачці
1 пачка -55*6шт=330грн
6пачок/-54*36шт=1944грн
12пачок/53*72шт=3816грн
24пачки/52*144шт=7488грн
36пачок/51*216шт=11016грн
48пачок/50*288шт=14400грн
Ціна 120г/6шт
1 пачка- 75*6=450грн
6пачок-74*36*2664грн
12пачок-73*72=5256грн
24пачки-72грн
48 пачки -71грн
Тунець Rio Mare Tonno Olio di Oliva 8х80 г
Тунець Rio Mare tonno 8х80 р. - цілісні шматочки атлантичного тунця в оливковій олії - класика італійської кухні.
Це 100% здоровий і натуральний продукт багатий на фосфор і легко засвоюється. Він містить ненасичені жири, що допомагають боротися із зайвим холестирином.
Rio Mare - тунець в оливковій олії завжди був найпопулярнішим і найулюбленішим в Італії. Причина його успіху криється в унікальному смаку, завдяки строгому добору сировини найвищої якості — Тунець Жовтоперий, який живе у відкритому та чистому морі. З цієї причини його м'ясо має характерний рожевий колір і тонкий смак. Ріо-маре — це здорова природна їжа, яка легко засвоюється, містить нанасичені жирні кислоти (які допомагають боротися з холестерином), багата фосфором, що робить його ідеальним для всієї родини.
MADE IN ITALY
Характеристики та опис
Виробник Rio Mare
Країна виробник Італія
Вид риби Тунець
Упаковка Жерстяна банка
Вага 8х80 гр
Термін придатності 28-29рік.
Ціна 160грм у пачці
1 пачка-160грм-2шт-240грн
6 пачок-12шт*117грн=1404грн
12 пачок-24шт*115грн=2760
24пачок-48шт*110грн=5280
48шт в блоці + 5блоків-105грн/шт
Ціна 80г-6шт у пачці.
1 пачка -57грн*1пачку=342 грн
6пачок- 55*36шт=1980грн
12пачок-53*72шт=3816 грн
24 пачки -52*144шт=7488 грн
48 пачок/51*288шт=14688 грн
96 пачок/50*576шт=28800грн
Ціна 100г-6шт у пачці
1 пачка -55*6шт=330грн
6пачок/-54*36шт=1944грн
12пачок/53*72шт=3816грн
24пачки/52*144шт=7488грн
36пачок/51*216шт=11016грн
48пачок/50*288шт=14400грн
Ціна 120г/6шт
1 пачка- 75*6=450грн
6пачок-74*36*2664грн
12пачок-73*72=5256грн
24пачки-72грн
48 пачки -71грн
Тунець Rio Mare Tonno Olio di Oliva 8х80 г
Тунець Rio Mare tonno 8х80 р. - цілісні шматочки атлантичного тунця в оливковій олії - класика італійської кухні.
Це 100% здоровий і натуральний продукт багатий на фосфор і легко засвоюється. Він містить ненасичені жири, що допомагають боротися із зайвим холестирином.
Rio Mare - тунець в оливковій олії завжди був найпопулярнішим і найулюбленішим в Італії. Причина його успіху криється в унікальному смаку, завдяки строгому добору сировини найвищої якості — Тунець Жовтоперий, який живе у відкритому та чистому морі. З цієї причини його м'ясо має характерний рожевий колір і тонкий смак. Ріо-маре — це здорова природна їжа, яка легко засвоюється, містить нанасичені жирні кислоти (які допомагають боротися з холестерином), багата фосфором, що робить його ідеальним для всієї родини.
MADE IN ITALY
Характеристики та опис
Виробник Rio Mare
Країна виробник Італія
Вид риби Тунець
Упаковка Жерстяна банка
Вага 8х80 гр
Термін придатності 28-29рік.
ID: 830648219
Связаться с продавцом
xxx xxx xxx
Опубликовано 20 декабря 2025 г.
Тунец Rio Mare 80 грм /100/120/160 грам
50 грн. / за 1 шт.
Местоположение
Возвраты
Уверенность в каждой покупке
Вы можете бесплатно вернуть товар при получении, если он не соответствует вашим ожиданиям. Подробнее