Перейти к основному разделу
Чат
  • Укр
  • Рус

Уведомления

Подать объявление
Трикімнатна квартира в ЖК Акварель 8
Трикімнатна квартира в ЖК Акварель 8
Трикімнатна квартира в ЖК Акварель 8
Трикімнатна квартира в ЖК Акварель 8
Трикімнатна квартира в ЖК Акварель 8
Трикімнатна квартира в ЖК Акварель 8
РекламироватьПоднять

Бизнес

Вид объекта: Новостройка

Без комиссии

Тип дома: Жилой фонд от 2021 р.

Название ЖК: Акварель 8

Этаж: 11

Этажность: 17

Общая площадь: 70 м²

Тип сделки: От застройщика, Рассрочка от застройщика

Площадь кухни: 12 м²

Тип стен: Газоблок

Класс жилья: Бизнес

Количество комнат: 3 комнаты

Планировка: Раздельная

Санузел: 2 и более

Отопление: Собственная котельная

Ремонт: После строителей

Меблирование: Нет

Комфорт: Балкон, лоджия, Пожарная сигнализация, Видеонаблюдение, Консъерж, Охраняемая территория, Гостевой паркинг, Подземный паркинг, Лифт, Грузовой лифт

Коммуникации: Центральный водопровод, Центральная канализация, Вывоз отходов, Асфальтированная дорога

Инфраструктура (до 500 метров): Детский сад, Школа, Бювет, Остановка транспорта, Рынок, Магазин, киоск, Супермаркет, ТРЦ, Парк, зелёная зона, Детская площадка, Аптека, Больница, поликлиника, Ресторан, кафе, Отделение почты, Отделение банка, банкомат

Ландшафт (до 1 км.): Море, Парк

Описание

Трикімнатна квартира в зданому домі. Київський район ЖК Акварель 8. Розтермінування на два роки з першим внеском 30% Квартира станом від забудовника. Розпланована на передпокій, три кімнати, кухню і санвузол з гардеробною.
Житловий комплекс «Акварель-8» представляє собою 4-секційний будинок висотою в 17 поверхів. Відмінною рисою будівлі, як і в попередніх проєктах даного забудовника, є яскравий зовнішній вигляд. За задумом девелопера територія комплексу закрита від сторонніх, для додаткової безпеки мешканців та їх майна передбачена охорона і камери відеоспостереження. На подвір'ї встановлені дитячий майданчик для ігор і облаштують місця для відпочинку дорослих. В рамках розвитку інфраструктури мікрорайону перший поверх будівлі буде комерційним — тут відкриють магазини, салони краси, аптеки, кав'ярні та інші необхідні заклади.
ЖК «Акварель-8» знаходиться в передмісті Одеси, селі Ліманка. Поруч знаходиться вже побудований комплекс з однойменною назвою. До центру міста можна доїхати за 35 хвилин на машині або за годину на громадському транспорті — в ту сторону їдуть маршрутні таксі №220А, №221, №146 і №150. Дорога до моря і парку «411-й батареї» займе 10 хвилин на авто.
В радіусі 600 м відкриті будівельний гіпермаркет «Епіцентр К», у якому є практично все необхідне для ремонту, оптовий гіпермаркет METRO Cash&Carry і два ринки.
ID213-100-987
ID: 882921492

Связаться с продавцом

Crystal Estate

на OLX с июнь 2016 г.

Онлайн в 01:42

xxx xxx xxx

Опубликовано 21 апреля 2025 г.

Трикімнатна квартира в ЖК Акварель 8

58 200 $

Crystal Estate

Пользователь

Местоположение

Об авторе

Бесплатное приложение для твоего телефона