Перейти к основному разделу
Чат
  • Укр
  • Рус

Уведомления

Подать объявление
Стерео підсилювач/усилитель Pioneer A-339 2х50Вт  б/у з Німеччини
Стерео підсилювач/усилитель Pioneer A-339 2х50Вт  б/у з Німеччини
Стерео підсилювач/усилитель Pioneer A-339 2х50Вт  б/у з Німеччини
Стерео підсилювач/усилитель Pioneer A-339 2х50Вт  б/у з Німеччини
Стерео підсилювач/усилитель Pioneer A-339 2х50Вт  б/у з Німеччини
Стерео підсилювач/усилитель Pioneer A-339 2х50Вт  б/у з Німеччини
Стерео підсилювач/усилитель Pioneer A-339 2х50Вт  б/у з Німеччини
Стерео підсилювач/усилитель Pioneer A-339 2х50Вт  б/у з Німеччини
РекламироватьПоднять

Бизнес

Состояние: Б/у

Марка: Pioneer

OLX Доставка

Описание

Дивіться всі мої оголошення є цікаві пропозиції!
Широкий вибір аудіотехніки!

В робочому стані.
Все в оригіналі без ремонту та втручання.
Зонішній стан, комплектація, дивіться фото!

Загальний

Підсилювач **Pioneer A 339** (1991 року) є класичним представником аналогових підсилювачів, що забезпечує чистоту та деталізацію звуку завдяки своїй продуманій конструкції та високоякісним компонентам. Ось основні характеристики, які визначають його якість звучання:

### 1. **Мощність та динаміка**
- **Постійна потужність**: 40 Вт на канал при 8 Ом і 50 Вт при 4 Ом є досить добрими для багатьох типів акустичних систем. Це дозволяє отримати достатню гучність для середньо та малогабаритних приміщень, при цьому зберігаючи чистоту та чіткість звучання навіть при великих навантаженнях.
- **Динамічна потужність** 90 Вт при 4 Ом дозволяє забезпечити високий рівень звуку в складних динамічних сценах, що особливо важливо для прослуховування музики з різними змінами інтенсивності звуку (наприклад, класична або рок-музика).

### 2. **Спотворення та чистота звуку**
- **Загальні гармонійні спотворення (THD)** на рівні **0,01%** свідчать про надзвичайно низький рівень спотворень, що дозволяє підсилювачу відтворювати музику з великою деталізацією та природним звучанням. Це забезпечує точне відтворення всіх нюансів аудіосигналу без додаткових спотворень.
- **Співвідношення сигнал/шум 108 дБ** – це дуже хороше значення для аналогового підсилювача, що забезпечує тихіший фоновий шум і чітке звучання навіть на низьких рівнях гучності. Таким чином, ви отримаєте чистий, прозорий звук без шумих, навіть при використанні високоякісних джерел.

### 3. **Частотний діапазон**
- **Частотний діапазон 5 - 100 000 Гц (+0/-3 дБ)** є дуже широким для підсилювачів того часу, що дає можливість точно відтворювати як глибокі баси, так і дуже високі частоти, що дозволяє забезпечити повний спектр звуку, який підходить для різних жанрів музики.

### 4. **Тональний контроль**
- **Контроль тембру (баси, високі)** дозволяє настроювати звучання під персональні уподобання або під акустичні характеристики вашого приміщення. Це дає змогу точно налаштувати звук для отримання бажаного звучання (наприклад, зменшити надмірні баси або підсилити високі частоти).
- **Гучність та контроль високих частот** додають додаткову гнучкість для досягнення ідеального звучання при будь-якому рівні гучності.

### 5. **Особливості звучання**
- Завдяки **Direct/Line-Straight** режиму підсилювач дозволяє обходити деякі з його фільтрів і електроніку, що забезпечує ще більшу чистоту звуку, мінімізуючи можливі втрати сигналу та зберігаючи звучання максимально природним і точним.
- **Фільтр низьких частот** відсутній, що дозволяє досягти більш відкритого звучання без акценту на низьких частотах, що особливо підходить для акустичних систем без вбудованих сабвуферів.

### Висновок
**Pioneer A 339** пропонує чудову якість звучання для класичного аналогового підсилювача з низьким рівнем спотворень і широким частотним діапазоном. Він здатний відтворювати чистий, детализований звук, з хорошим балансом між басами і високими частотами. Завдяки можливості точного налаштування тембру та режиму **Direct/Line-Straight** він підходить для різних типів акустичних систем, забезпечуючи природне і приємне звучання без додаткових шумів чи спотворень. Це ідеальний варіант для людей, які цінують класичний, чистий аналоговий звук з додатковими можливостями для налаштування.

Виробник: Pioneer
Модель: A 339
Рік побудови: 1991
Зроблено в: Японія
Колір: чорний
Тип: аналоговий
Споживана потужність: 410 Вт
Розміри: прибл. 420 x 126 x 352 мм
Вага: 6,9 кг

Зв'язки

Кількість входів:
Phono
Тюнер, CD, лінія
Стрічка 1, стрічка 2 адаптер (еквалайзер)

Гучномовці
4 динаміка (A / A+B / B)
Кількість виходів:
Стрічка 1
Стрічка 2
Навушники
Перехідник

Технічні дані

Постійна потужність (при коефіцієнті спотворення)
8 Ом: 2 x 40 Вт / 0,01%
4 Ом: 2 x 50 Вт /0,02%
Динамічна потужність
8 Ом:
4 Ом: 2 х 90 Вт
Загальні гармонійні спотворення: 0,01 %
Коефіцієнт ослаблення:
Частотний діапазон: 5 - 100 000 Гц (+0/-3 дБ).
Співвідношення сигнал/шум: 108 дБ
Розділення стереоканалів:
Контроль тембру:
Бас: так
Високі: так

Гучність: так
Високий фільтр:
Фільтр низьких частот (дозвуковий): -
Вимкнути звук: так
Direct/Line-Straight: так

Особливості

через гнізда адаптера можна підключити еквалайзер
елементи керування високими частотами, басами, гучністю,
баланс можна регулювати за допомогою регулятора гучності
Source-Direct схема (підсвічується)
Кнопка гучності (підсвічується)
Позолочений роз'єм для навушників
Rec Selector для визначення програми, яку потрібно записати під час прослуховування іншого джерела сигналу.
ID: 883757010

Связаться с продавцом

Михайло

на OLX с май 2020 г.

Онлайн в 11:39

xxx xxx xxx

Опубликовано 03 января 2026 г.

Стерео підсилювач/усилитель Pioneer A-339 2х50Вт б/у з Німеччини

4 199 грн.

Местоположение

Возвраты

Уверенность в каждой покупке

Вы можете бесплатно вернуть товар при получении, если он не соответствует вашим ожиданиям. Подробнее

Бесплатное приложение для твоего телефона