Перейти к основному разделу
Чат

Уведомления

Ваш профиль

Подать объявление
Польовий контролер AlphaGEO A-Tab
Польовий контролер AlphaGEO A-Tab
Польовий контролер AlphaGEO A-Tab
Польовий контролер AlphaGEO A-Tab
Польовий контролер AlphaGEO A-Tab
РекламироватьПоднять

Частное лицо

Состояние: Новое

OLX Доставка

Описание

Продаю абсолютно новий польовий контролер AlphaGEO A-Tab. Придбав прилад gnss приймач, маю інший контролер, цей що в комплекті з приладом продаю.

AlphaGEO A-Tab — це інноваційний польовий контролер, створений спеціально для геодезистів, картографів, GIS-фахівців та будівельників, які працюють в складних умовах. Він поєднує промислову продуктивність, виняткову міцність та інтуїтивне керування, забезпечуючи комфортну та ефективну роботу навіть у найекстремальніших умовах.

Основні переваги AlphaGEO A-Tab

1. Потужність, яка завжди з вами
Контролер оснащено сучасним 8-ядерним процесором MediaTek MT6769 (2.0 GHz), 6 ГБ оперативної пам’яті та 128 ГБ вбудованої — цього достатньо для обробки великих обсягів просторових даних, зокрема у RTK-зніманнях, розмітках та GIS-проєктах.

2. Надійність у польових умовах
Корпус A-Tab відповідає стандарту захисту IP68, витримує падіння з висоти до 1,5 м, має дисплей із захисним склом Gorilla Glass та працює при температурах від -20°C до +65°C. Це робить контролер незамінним у будь-яку погоду та рельєф.

3. Зручний екран і клавіатура
Екран 5.5" Full HD з яскравістю 550 ніт дозволяє комфортно працювати під прямим сонцем. Стандартна фізична QWERTY-клавіатура спрощує введення даних навіть у рукавичках.

Ідеальний інструмент для професіоналів

AlphaGEO A-Tab створено для роботи в поєднанні з GNSS-приймачами, тахеометрами та іншими геодезичними системами. Він ідеально підходить для:

знімання ділянок і топографії
будівельного нівелювання та розмітки
ведення обліку мереж (електро, газ, вода)
інвентаризації та кадастрових робіт
моніторингу довкілля
Підключення та автономність

Контролер підтримує Bluetooth 5.0, Wi-Fi (2.4/5 ГГц), 4G-модем із глобальним охопленням, а також NFC, що дозволяє швидко підключати обладнання, отримувати RTK-поправки, працювати з мобільними застосунками та сервісами. Акумулятор ємністю 9000 мА·год забезпечує до 22 годин роботи без підзарядки.

Технічні характеристики

Операційна система: Android 10 з підтримкою Google Services
Процесор: MediaTek MT6769, 8 ядер, 2.0 ГГц
ОЗП / ПЗП: 6 ГБ RAM / 128 ГБ eMMC
Дисплей: 5.5", 1920×1080, 550 ніт, Gorilla Glass
Захист: IP68, падіння з 1.5 м
Клавіатура: Фізична QWERTY
GNSS: GPS, GLONASS, BeiDou
Камера: 13 МП, автофокус, спалах
Акумулятор: 9000 мА·год, до 22 годин роботи
Інтерфейси: USB Type-C OTG, Wi-Fi, Bluetooth 5.0, 4G, NFC
Розміри: 226×90×17 мм
Вага: 436 г
Комплектація

Контролер AlphaGEO A-Tab
Зарядний пристрій
Кабель USB Type-C
Стилус
Ремінець для руки
ID: 927449671

Связаться с продавцом

Рома

на OLX с август 2017 г.

Онлайн 27 июня 2026 г.

Опубликовано сегодня в 05:11

Польовий контролер AlphaGEO A-Tab

20 000 грн.

Местоположение

Возвраты

Уверенность в каждой покупке

Вы можете бесплатно вернуть товар при получении, если он не соответствует вашим ожиданиям. Подробнее

Бесплатное приложение для твоего телефона