Сообщения
  • Укр
  • Рус
  1. Главная
  2. Бизнес и услуги
  3. Туризм / иммиграция
  4. Туризм / иммиграция - Черновицкая область
  5. Туризм / иммиграция - Черновцы
Паспорт Румынии. Румынское гражданство. Паспорт ЄС
Паспорт Румынии. Румынское гражданство. Паспорт ЄС
Опубликовано 07 мая 2022 г.

Паспорт Румынии. Румынское гражданство. Паспорт ЄС

РекламироватьПоднять
  • Бизнес

Описание

Допомагаємо законним шляхом отримати румунське громадянство.

Подача заяви на отримання Румунського громадянства.
(перелік документів)
1. Ваш цивільний паспорт (копія 1, 2 сторінки, прописка)
2. Ваше свідоцтво про народження
3. Свідоцтво про народження батька
4. Свідоцтво про народження матері
5. Свідоцтво про народження бабусі – по одній з ліній
6. Свідоцтво про шлюб дідуся і бабусі по тій же лінії
7. Заява компетентним органам Румунії
8. Ваш закордонний паспорт (1 стор.)
9. Свідоцтво про шлюб батьків
10. Свідоцтво про народження дедушкі- по тій же лінії
11. Довідка про відсутність судимості, отримана в країні, резидентом якої ви є.

Вся процедура оформлення громадянства займає до 14 місяців. Отримати румунське громадянство українцеві можна зібравши всі необхідні документи самостійно, або разом з нами.

Етапи оформлення громадянства:
1. Консультація. Ми надамо вам всю повноту інформації про отримання румунського громадянства. Після цього запишемо вас на подачу.

2. Підготовка пакету документів. Після ретельного вивчення ваших документів ми зберемо для вас досьє, необхідне для подачі на румунське громадянство. Якщо якихось документів не буде вистачати, ми вам в цьому допоможемо.

3. Отримання візи. При необхідності ми допоможемо вам отримати візу в Румунію або Болгарію, які дозволять вам приїхати на подачу на громадянство. Важливо! Власникам біометричного паспорта відкривати візу в Румунію не потрібно.

4. Поїздка на подачу. Ми пропонуємо вам на вибір подачу на громадянство в місті Сучава (46 км від кордону) або Бухаресті (486 км від кордону). Після подачі ви отримаєте номер вашої справи DOSAR, за яким зможете самостійно відстежувати хід його просування.

5. Підготовка до присяги. Очікування наказу на присягу займає від 15 до 20 місяців. Для її проходження не потрібно знати румунську мову досконало, але базові знання вам знадобляться. Ми рекомендуємо перед присягою пройти 5-10 уроків румунської мови. Також вам потрібно буде вивчити текст самої присяги, яка складається з трьох рядків.

6. Присяга. Коли вам прийде наказ на присягу, вам потрібно буде записатися в чергу на її проходження. Цей запис можна робити в загальній черзі, а можна прискорити її через адвоката. Після присяги в день її проходження ви отримаєте сертифікат про присвоєння громадянства Румунії.

7. Оформлення румунських документів. З моменту отримання сертифіката ви станете громадянином Румунії. На підставі цього документа ви зможете в'їжджати до Румунії. Для подорожей по ЄС і світу вам потрібно буде оформити румунські внутрішній і закордонний паспорти. Для їх отримання потрібно буде виготовити свідоцтво народження румунського зразка. Період отримання документів становить 2-3 міс.
ID: 630947497

Пользователь

Местоположение

Бесплатное приложение для твоего телефона

OLX.plOLX.bgOLX.ro