Сообщения
  • Укр
  • Рус
  1. Главная
  2. Бизнес и услуги
  3. Строительство / ремонт / уборка
  4. Cтроительные услуги
  5. Cтроительные услуги - Днепропетровская область
  6. Cтроительные услуги - Каменское
Паркан жалюзі \Забор Жалюзи ЛУЧШИЕ ЦЕНЫ ОТ ПРОИЗВОДИТЕЛЯ
Паркан жалюзі \Забор Жалюзи ЛУЧШИЕ ЦЕНЫ ОТ ПРОИЗВОДИТЕЛЯ
Паркан жалюзі \Забор Жалюзи ЛУЧШИЕ ЦЕНЫ ОТ ПРОИЗВОДИТЕЛЯ
Опубликовано 10 января 2022 г.

Паркан жалюзі \Забор Жалюзи ЛУЧШИЕ ЦЕНЫ ОТ ПРОИЗВОДИТЕЛЯ

РекламироватьПоднять
  • Бизнес

Описание

Металевий паркан жалюзі - кращий варіант огорожі для приватного житлового будівництва або комерційного об'єкта.
При виборі огорожі для прибудинкової території, коли акцент робиться:
на укритті ділянки від сторонніх очей,надійності, довговічності та дотриманні декоративності, найкращим варіантом є металевий паркан жалюзі, що поєднує: естетично привабливий вигляд, міцність, високий функціонал.
Пропонуємо замовити металевий паркан жалюзі на вигідних умовах. Наші клієнти отримують: максимально вигідні ціни безпосередньо від виробника,
гарантія на продукцію і її монтаж «під ключ», можливість вибору розміру і кольору секцій огорожі жалюзі.

Стандартні кольори: білий, коричневий, сірий, темно-сірий, бежевий.

Але наше підприємство має можливість фарбувати в будь-який колір по колірному стандарту RAL. Цей стандарт налічує більше двохсот відтінків кольору. Кожному відтінку привласнений цифровий код. Замовник самостійно визначає необхідний йому відтінок, повідомляє нам цифровий код, а ми замовляємо відповідну фарбу і фарбуємо.

Що собою являє металевий паркан жалюзі?
Цей різновид огорожі являють собою модулі, закріплені на металевих або цегляних стовпах. Кожна секція огорожі жалюзі - це металева рама, в яку зашиті горизонтальні ламелі з оцинкованого металу, пофарбовані полімерним лакофарбовим покриттям.

Вивірене відстань між ламелями і їх кут нахилу забезпечують огорожі необхідну вентиляцію і односторонню просматриваемость.

Переваги металевого паркану жалюзі перед іншими видами огорож
Вентиляція: цей фактор важливий для ділянок, розташованих в умовах щільної забудови. Конструктивні особливості секція огорожі жалюзі дозволяють підтримувати на ділянці сприятливий мікроклімат.

Широка палітра кольорів: так як ламелі з оцинкованого металу фарбуються ще до установки в раму, ви можете вибрати будь-який колір по каталогу RAL. Вибирайте той варіант забарвлення огорожі, який буде поєднуватися з навколишнім ландшафтом.
Точність форм і гарантія якості кожного елемента забору: виробництво ламелей здійснюється на автоматизованій профілегибочні лінії, тому конструктивні або розмірні помилки виключені.

Невидимий режим: установка ламелей під певним кутом забезпечує можливість спостереження за тим, що відбувається за парканом, але виключає просматриваемость території «з вулиці».
Довговічність: так як металеві елементи огорожі покриваються захисним полімерним шаром, забору не страшні негативні зовнішні фактори. Огорожа зберігає привабливість довгі роки.
Замовте металевий паркан жалюзі і отримаєте відмінний варіант огорожі, який буде викликати заздрісні погляди сусідів і захоплені відгуки домочадців.

Телефонуйте, консультант надасть повну інформацію з профільних питань і прийме заявку.

Працюємо по всій Україні
ID: 708034426
ЧНПП "Магніта"

Пользователь

Светлана

на OLX с март 2021 г.
Онлайн в 08:36

Местоположение

Бесплатное приложение для твоего телефона

OLX.plOLX.bgOLX.ro