Перейти к основному разделу
Чат
  • Укр
  • Рус

Уведомления

Подать объявление
Оренда перехідника CCS2 – GBT DC 250А для електромобілів
Оренда перехідника CCS2 – GBT DC 250А для електромобілів
Оренда перехідника CCS2 – GBT DC 250А для електромобілів
РекламироватьПоднять

Частное лицо

Описание

Оренда перехідника CCS2 – GBT DC 250А для електромобілів

Пропонується оренда адаптера CCS2 – GBT DC 250А для швидкого заряджання китайських електромобілів, обладнаних портом GBT DC. Це ідеальний варіант для швидкої зарядки на станціях в Україні та Європі, де зарядні станції з портами GBT зазвичай відсутні.
Адаптер сумісний із багатьма електромобілями китайського виробництва з портами GBT DC, такими як ZEEKR, MERCEDES, VW, Audi, BYD, NISSAN, TOYOTA, HONDA, DENZA, CHANGAN та інші.
Цей перехідник призначений для з'єднання зарядного кабелю станції CCS2 (CCS Combo 2) з електромобілем, що має порт GBT DC.
Важливо: зарядні станції CCS2, на відміну від Chademo, забезпечують швидшу зарядку за тієї ж вартості електроенергії. До того ж, станцій CCS2 в Україні та Європі значно більше, ніж Chademo.
Перелік операторів зарядних станцій у Європі, які підтримують адаптер: ABB, AE, Allego, Aral pulse, Atlante, Circontrol, Citywatt, Clever, Compleo, DEWA, Delta, E-Charge, E-on drive, Efacec, Ejoin, Electra, EKOenergetyka, Ekoen, Energo, EnBW mobility+, EVbox, EVparking, Eviny, FEVA, Futur E Go, Greenway, Hypercharger, I charging, Iberdrola, Infinity, IONITY, Ionity, MER, Mobility+, Mol, ND group, Orlen, Polyfazer, Powerdot, Repsol, Shell Recharge, Tea Pont, Tesla, Tesla SC, Tritium, Viwatt, Yasno, ZCE.

Умови оренди:
- 1–2 доби – 400 грн/добу, кожна наступна доба – 300 грн.
- Заставна сума: 35 000 грн або еквівалент у валюті (повертається після повернення перехідника).
- Передача перехідника відбувається на зарядній станції після перевірки роботи з Вашим електромобілем.
- Передача та повернення адаптера – виключно особисто в Одесі або Полтаві. Відправлення поштою або через OLX доставку не здійснюється.

Технічні характеристики:
- Максимальна потужність: 200 кВт.
- Довготривалий струм: 250 А.
- Напруга: 1000 V DC.
- Робоча температура: від -35 до +50 °C.
- Температура зберігання: від -40 до +85 °C.
ID: 885333731

Связаться с продавцом

Наталия

на OLX с сентябрь 2018 г.

Онлайн 19 июня 2025 г.

xxx xxx xxx

Опубликовано 18 июля 2025 г.

Оренда перехідника CCS2 – GBT DC 250А для електромобілів

300 грн.

Местоположение

Бесплатное приложение для твоего телефона