Перейти к основному разделу
OLX Christmas Logo
Чат
  • Укр
  • Рус

Уведомления

Подать объявление
Новий оригінал Alpha Industries MA-1 бомбер
Новий оригінал Alpha Industries MA-1 бомбер
Новий оригінал Alpha Industries MA-1 бомбер
Новий оригінал Alpha Industries MA-1 бомбер
Новий оригінал Alpha Industries MA-1 бомбер
Новий оригінал Alpha Industries MA-1 бомбер
Новий оригінал Alpha Industries MA-1 бомбер
Новий оригінал Alpha Industries MA-1 бомбер
РекламироватьПоднять

Бизнес

Состояние: Новое

Размер (EU / Международный / UA): 40 / L / 48

Цвет: Другой

OLX Доставка

Описание

НОВИЙ бомбер утеплений, MA-1 CS oversize від Alpha Industries USA. Оригінал, привіз з Чехії. Сезон: холодна осінь-зима. Водонепроникний, дихаючий авіаційний нейлон.
Розмір фактичний L-XL бо модель оверсайз(relaxed fit). Перелив шикарний! Торг лише при повній оплаті. Ціна такого в магазині 9 000 грн+ Колір: hunter brown/plum.
- Довжина рукава: 68 см
- Довжина рукава від комірця 86 см
- Довжина: 72
- Ширина під пахвами: 62 см
- Ширина плечей: 60 см
Не плутайте з підробками на олх. Зовсім інші матеріали. Проконсультую Вас.
- Простий, необмежуючий рухів фасон.
- Технологіний утеплювач запатентований Alpha Industries
- Рукава оброблені швами для захисту від несприятливих погодних умов.
- Декоративна драпіровка
- Технологічний утеплювач polyfill
- Застібається на блискавку.
- Зовнішні кишені із застібкою.
- Додаткова кишеня на рукаві дозволяє зберігати необхідні дрібниці.
- матеріал - високоякісний льотний нейлон з просоченням Dupont для захисту від води і - вітру
- в'язані манжети
- в'язаний комір і пояс
- стильна блискавка
Додаткова інформація про товар:
Представляємо MA-1 від Alpha Industries, куртку-бомбер, ретельно пошиту для сучасного чоловіка. Завдяки об'ємній посадці він чітко та стильно підкреслює чоловічий силует. Виготовлена з високоякісного авіаційного нейлону як для оболонки, так і для підкладки, ця куртка обіцяє довговічність, забезпечуючи комфортне носіння.
Цей важливий предмет чоловічого одягу має функціональні особливості, які роблять його незамінним у гардеробі будь-якого чоловіка. Лівий рукав має помітну бирку RBF, що додає неповторний штрих та індивідуальність одягу.5.11 MA-1 також оснащений двома просторими зовнішніми кишенями, а також двома внутрішніми кишенями, закріпленими кнопками, щоб безпечно помістити ваші речі першої необхідності.
Ще однією відмінною рисою MA-1 є етикетка з прапором на кишені лівого рукава, яка підкреслює прихильність Alpha Industries до якісної майстерності та додає знакової переваги зовнішньому вигляду. Блискуча застібка-блискавка в комплекті зі шкіряним язиком ідеально доповнює цей витончений дизайн.
Незалежно від того, чи хочете ви поєднати його з повсякденним денним одягом або підкреслити більш витончений ансамбль, цей бомбер пропонує різноманітні варіанти стилю без шкоди стилю чи функціональності.

Alpha Industries company - американський виробник одягу, що заснований у 1959 році в Ноксвіллі, штат Теннессі, та спеціалізується на одязі у американському військовому стилі та сучасних мілітарі cockpit трендах aeronautica militare. Довгі роки вона одягала американських військових. Альфа avirex виготовляє такі товари, як льотна куртка Аляска та Бомбер i, жилети, а також виготовляє куртки для військових США, такі як куртка M65,helikon tex що має вже понад півстоліття. Парка Alpha Industries gore tex вдосконалюючись, компанія як така стала еталоном надійності,практичності та багатофункціональності. Перша масова лінійка для цивільного населення була випущена у 2007 році, втіливши в моделях ті ж самі високі характеристики, які стали візитною карткою легендарного бренду, як куртка Alpha Industries.
Авіаційний водонепроникний нейлон, стьобана підкладка, утеплювач з поліестеру, роблять конструкцію куртки міцною та універсальною m65. Замок на металевій блискавці має вітрозахисну нейлонову avirex планку.the north face Місткі зовнішні кишені прошиті подвійним рядком і захищені клапанами на кнопках. Вперше куртку В-15 компанії Alpha Industries company™, що прийшла на замінину застарілій моделі куртки В-10, світ побачив у 1944 році, під час другої світової війни, як куртка Бомбер. Її використовували пілоти повітряних сил США та льотні екіпажі. Куртка В-15 c.p., була розроблена для холодних температур із обов'язковим хутряним коміром, а також в'язаними carhartt манжетами та поясом із 100% вовни . Альфа індастріз розпочала широкомасштабне пошиття курток моделі бомбер В-15 у 1993 році та і сьогодні шиє їх,stone island зберігаючи при цьому основні риси легендарної Куртки cwu45, включаючи нейлонову конструкцію, петлі і хутряний комір.
ID: 908136591

Связаться с продавцом

Alexander

на OLX с октябрь 2020 г.

Онлайн вчера в 19:28

xxx xxx xxx

Опубликовано 01 декабря 2025 г.

Новий оригінал Alpha Industries MA-1 бомбер

4 350 грн.

Местоположение

Возвраты

Уверенность в каждой покупке

Вы можете бесплатно вернуть товар при получении, если он не соответствует вашим ожиданиям. Подробнее

Бесплатное приложение для твоего телефона