Сообщения
  • Укр
  • Рус
  1. Главная
  2. Детский мир
  3. Игрушки
  4. Игрушки - Львовская область
  5. Игрушки - Давидов
Мильні бульбашки Same Toy Bubble Gun Мыльные пузыри
Мильні бульбашки Same Toy Bubble Gun Мыльные пузыри
Мильні бульбашки Same Toy Bubble Gun Мыльные пузыри
Мильні бульбашки Same Toy Bubble Gun Мыльные пузыри
Опубликовано Сегодня в 11:04

Мильні бульбашки Same Toy Bubble Gun Мыльные пузыри

65 грн.

РекламироватьПоднять
  • Частное лицо

  • Состояние: Новый

  • OLX Доставка

Описание

Безкоштовна доставка Укрпоштою до 30 червня!!. Відправляємо всіма перевізниками!!!

Видування мильних бульбашок – улюблене заняття дітей у всьому світі. Виробник дитячих іграшок Same Toy пропонує дітям їх улюблену іграшку – мильні бульбашки. У набір входить: яскравий пістолет – генератор мильних бульбашок, пляшечка з готовим мильним розчином. Яскраві, сяючі кульки переливаються всіма можливими кольорами і літають в повітрі. Мильні бульбашки розвивають безліч корисних навичок, а настрій дітей неодмінно покращиться. Запускати бульбашки можна влітку і взимку в будь-якому місці.
__
Користь іграшки:
Удосконалюється зорове сприйняття. Коли бульбашка летить - у дитини розвивається функція стеження за рухомим об'єктом. Малюк фіксує погляд на об'єкті, який переливається всіма кольорами веселки.

Координація і тактильна чутливість. Коли малюк лопає мильна бульбашка, або вона потрапляє на відкриті частини тіла, розвивається координація рухів і тактильна чутливість.

Емоційна сфера. Кожен раз, випускаючи десятки мильних бульбашок, дитина з великим захопленням спостерігатиме за різнобарвними кульками, буде посміхатися і радіти.

__
ПРО набір:
Генератор мильних бульбашок з фрикційним механізмом утворення бульбашок. У комплекті також є безпечний мильний розчин (50 ml), упаковка з концентрованою мильною рідиною, а також маленька ємність для готового розчину. Використання Налийте трохи мильного розчину в блакитну ємність. Опустіть генератор в ємність так, щоб на поверхні насадки утворилася мильна плівка. Потім підніміть пристрій і починайте швидко натискати на кнопку.

Дивіться інші мої оголошення!!!
ID: 731533496

Пользователь

Местоположение

Бесплатное приложение для твоего телефона

OLX.plOLX.bgOLX.ro