Сообщения
  • Укр
  • Рус
Подать объявление
  1. Главная
  2. Детский мир
  3. Детская мебель
  4. Детская мебель - Ивано-Франковская область
  5. Детская мебель - Заречье
Крісло-качалка Lionelo
Крісло-качалка Lionelo
Крісло-качалка Lionelo
Крісло-качалка Lionelo
РекламироватьПоднять
  • Частное лицо

  • Состояние: Б/у

  • OLX Доставка

Описание

Lionelo Robin – незвичайна гойдалка, що пропонує низку інноваційних та функціональних рішень, що позитивно впливають на повсякденний комфорт його використання. Регульована спинка сидіння і широкі можливості налаштування виробу відповідно до переваг дитини роблять його зручним як для дитини, так і для батьків, які можуть приділяти більше часу собі.

Регулювання спинки

Гойдалка Robin дозволяє легко змінити положення спинки на лежачи або сидячи.

Датчик плачу

Датчик, вбудований у качалку, визначає плач дитини та активує автоматичне хитання, щоб заспокоїти дитину.

Електрична карусель

У набір входять карусель з 3-м'якими іграшками і проектор, що випромінює ніжні кольорові вогні.

Таймер

Таймер дозволяє запрограмувати автоматичне вимкнення функції гойдання через 8, 15 або 30 хвилин.

Інноваційні рішення

Модель Robin автоматично підлаштовує діапазон хитання під вагу дитини, а також дозволяє вибрати одну з 8 швидкостей хитання. Вбудований таймер дозволяє запрограмувати момент вимкнення функції гойдання. Виріб має безшумний механізм роботи та датчик, який автоматично включає гойдання при виявленні руху або плачу дитини. У набір також входять карусель з іграшками та проектор, що випромінює м'які кольорові вогні.

Надійна конструкція та перевірена якість

Стабільна металева конструкція гойдалки оснащена накладками, що не ковзають, що виключають ризик подряпати підлогу. Комфортне сидіння моделі Robin має регульовану спинку, що дозволяє встановлювати його як у лежачому положенні, так і сидячи. Безпека дитини забезпечують 5-точкові ремені безпеки, що запобігають її випаданню з шезлонгу.

Lionelo Robin пройшов багатоетапний процес перевірки та випробувань у незалежній сертифікаційній лабораторії SGS. Коромисло відповідає всім вимогам європейського стандарту безпеки 12790.

Універсальні аксесуари

Качалка Robin оснащена каруселлю з іграшками та проектором, а також набором із 12 встановлених мелодій та звуків природи. Завдяки москітній сітці, яка ефективно захищає від комах, малюк може безтурботно проводити час на свіжому повітрі. М'яка спинка з підголовником забезпечує правильне положення тіла та підтримку голови дитини. Приємну на дотик оббивку легко утримувати в чистоті, а у разі стійких забруднень її можна зняти та випрати вручну при 30°C.

Компактне складання та мобільність

Конструкція шезлонгу дозволяє розкладати та складати його всього за кілька миттєвостей. Складання продукту до невеликого розміру допомагає у його зберіганні. Компактні розміри та спеціальна ручка для перенесення роблять Robin ідеальним для транспортування. Гойдалка може живитися від електрики через пряме підключення до розетки, а також від батарейок, завдяки чому вона без проблем складає іспит, наприклад, під час відпустки.
ID: 784747326

Связаться с продавцом

Опубликовано Сегодня в 11:42

Крісло-качалка Lionelo

3 000 грн.

Пользователь

Местоположение

Бесплатное приложение для твоего телефона