Сообщения
  • Укр
  • Рус
  1. Главная
  2. Детский мир
  3. Игрушки
  4. Игрушки - Харьковская область
  5. Игрушки - Бабаи
Конструктор "TECHNIC" "Гусеничний навантажувач" 827 дет 11300 р. 50*33
Опубликовано 21 ноября 2022 г.

Конструктор "TECHNIC" "Гусеничний навантажувач" 827 дет 11300 р. 50*33

1 680 грн.

РекламироватьПоднять
  • Бизнес

  • Состояние: Новый

  • OLX Доставка

Описание

Набір в колекції Технік! Це великий Гусеничний навантажувач. Навантажувач має двокольорове забарвлення, де поєднуються жовтий і чорний. Даний транспортний засіб використовують для того, щоб піднімати і переміщати великі предмети. Навантажувач замість коліс має гусеничні шляху, що робить можливим його пересування в важкодоступних місцях і по бездоріжжю.

За допомогою однієї ручки кабіна гусеничного навантажувача може обертатися на 360 градусів, вона оснащена фарами, дисплеєм і джойстиками. Збоку розташований червоний вогнегасник. Двері кабіни можуть відкриватися. Тому, при бажанні, туди можна посадити мініфігурки. Друга ручка відповідає за підіймання та опускання стріли. На самій стрілі є червоний важіль завдяки якому навантажувач може виконувати функцію захоплення стовбурів дерев. Ззаду навантажувача є лебідка зі стопором, за допомогою неї можна перетягувати різні вантажі. Так само, ззаду знаходиться коробка передач, завдяки чому, лебідка має дві швидкості намотування катушки.

Крім всіх цих функцій, дана модель добре катається і може запросто долати перешкоди. При бажанні, навантажувач можна переробити в гусеничний самоскид для транспортування колод.

З аксесуарів в конструкторі йдуть дві колоди. В передньої частини навантажувача розташований великий ківш. З його допомогою машина може переміщати розсипчасті матеріали, викопувати ями або відсувати важкі предмети. Зі зворотного боку знаходяться троси, на які можна занурювати спиляну деревину.

Конструктор Larі "TECHNIC" (аналог 42094) "Гусеничний навантажувач" 11300. Конструктори для дітей даної торгової марки мають дуже продуману деталізацію і чітку, контрастну промальовування всіх кольорів і деталей. Дана модель дитячого конструктора суміжна з відомими світовими брендами. Відмінний вибір для ефектного, захоплюючого подарунка і розвитку розумових здібностей дитини!

- розмір гусеничний навантажувач: більше 17 см у висоту, 35 см в довжину і 15 см в ширину;

- розміри гусеничний самоскид: більше 14 см у висоту, 25 см в довжину і 13 див завширшки;

- 2 в 1;

Кількість деталей - 827 шт
Упаковка - глянцева коробка 50 * 33 * 7 см.

Виробник - Lari (Bela).
ID: 761042205
DetskiyMarket

Пользователь

Местоположение

Бесплатное приложение для твоего телефона