Сообщения
 • Укр
 • Рус
 1. Главная
 2. Детский мир
 3. Игрушки
 4. Игрушки - Харьковская область
 5. Игрушки - Харьков
 6. Игрушки - Слободской
Конструктор "CREATOR" "Двороторний вертоліт" 575дет 11400
Конструктор "CREATOR" "Двороторний вертоліт" 575дет 11400
Опубликовано 16 июня 2022 г.

Конструктор "CREATOR" "Двороторний вертоліт" 575дет 11400

915 грн.

РекламироватьПоднять
 • Бизнес

 • Состояние: Новый

 • OLX Доставка

Описание

У серії Creator ви можете знайти багато наборів конструкторів, які стануть ексклюзивними експонатами у вашій колекції! Чудовий набір конструктора поєднує в собі аж 3 різних варіантів для збірки з 575 деталей.

Чудовий потужний вертоліт з двома гвинтами, укріпленими з боків корпусу, принесе не тільки мандрівників, але й багато найрізноманітніших товарів, техніку в будь-яку точку міста і інші найвіддаленіші місця. Пілот готовий прийняти пасажирів і вантажі на борт. Його кабіна - простора, зручна, а щоб не збитися зі шляху під час негоди, на її верхній частині встановили прожектори, які проб'ють самі густі хмари і висвітлять посадкову смугу.

Модель вертольота конструктора Креатор має великі розміри. Його можна використовувати як особистий транспорт, як засіб для евакуації з надзвичайних обставин, для виконання завдань міської значущості та багато іншого! Головна особливість двухроторного літака - наявність шести лопастей і потужного двигуна. Завдяки цьому вертоліт може транспортувати важкий предмети на велику відстань.

Дана модель вертольота може приземлятися на воду і пересуватися по ній. Салон вертольота складається з кабіни водія і місця для пасажирів. Тут знаходиться також трос, гак і засіб для пересування по воді.

Ви можете трансформувати вертоліт в літак, а також в міні-корабель! Це дуже зручно, адже ви можете використовувати одну й ту ж модель для різних цілей.

В комплекті:

Гелікоптер.
Фігурка пілота.
Вантаж, який прикріплюється до днища повітряного судна.
Розміри упаковки - 50 * 30,5 * 6 см.

Виробник - Lari (Bela).

У набір входять прості інструкції, які дозволять дітям від 6 років збирати набір самостійно.
ID: 752080738
Detya Market

Пользователь

Местоположение

Бесплатное приложение для твоего телефона

OLX.plOLX.bgOLX.ro