Перейти к основному разделу
Чат
  • Укр
  • Рус

Уведомления

Ваш профиль

Подать объявление
Гібридний інвертор  Solis S6 5кВт
Гібридний інвертор  Solis S6 5кВт
Гібридний інвертор  Solis S6 5кВт
Гібридний інвертор  Solis S6 5кВт
Гібридний інвертор  Solis S6 5кВт
РекламироватьПоднять

Бизнес

Состояние: Новое

Форма выходного напряжения: Чистая синусоида

Этот товар поможет при блэкауте

OLX Доставка

Описание

Гібридний інвертор однофазний Solis S6 5кВт, 2xMPPT, DC, для LV Batteries

ПАСИВНЕ ОХОЛОДЖЕННЯ (не шумить) . ГАРАНТІЯ – 5 років

Однофазні гібридні інвертори Solis серії PLUS це рішення для комплексних сценаріїв живлення
Гібридні Інвертор для зберігання енергії серії Solis S6 - PLUS - це універсальне рішення для домашніх фотоелектричних систем як для зберігання енергії так і для систем з "зеленим тарифом".
Підтримуючи вхідний струм до 16 А MPPT і призначений для різних потужних фотоелектричних панелей, він пропонує 6-ступінчастий заряд і розряд з таймером, інтегроване управління батареями та функції захисту, які подовжують термін служби ваших батарей.
Завдяки можливості паралельного підключення декількох інверторів, він утворює однофазну або трифазну систему з максимум 6 інверторів.
Завдяки функціям над швидкого перемикання, ДБЖ та інтерфейсу незалежного генератора, він виводить персональні енергетичні системи на нові висоти, особливо у складних сценаріях енергоспоживання.
• Сумісний з більш ніж 90% відсотками світових виробників низьковольтних АКБ
• Оснащений двома входами MPPT що дозволяє використовувати більш гнучкий та ефективно масив з сонячних панелей
• Підтримує максимальний вхідний струм 16А, що робить його ідеальним для всіх потужних фотомодулів будь-якої марки
• Сумісність з генератором для збільшення тривалості резервного живлення під час перебоїв в електромережі
• Кілька інверторів можуть працювати разом, утворюючи паралельну мікромережу збільшуючи номінальну потужність та масив АКБ
• Підтримує два порти резервного копіювання для інтелектуального керування критичними та некритичними навантаженнями
• Оснащений системою природного охолодження що робить його роботу надзвичайно тихою
• 10 секунд 200% перевантаження
• Час автоматичного перемикання становить 4мс, забезпечуючи плавний перехід від мережі до резервного живлення без шкоди для чутливих користувачів
• Забезпечує відмінну стабільність електроживлення, зберігаючи навантаження незалежно від слабкої мережі або коливань живлення генератора.

Номінальна потужність - 5 кВт
Рекомендований макс. розмір фотоелектричного масиву - 10 кВт
Макс. корисна вхідна потужність фотоелектричних модулів -8 кВт
Максимальна вхідна напруга -500 В
Номінальна напруга -330 В
Напруга запуску - 90 В
Діапазон напруги MPPT - 90 - 435 В
Макс. вхідний струм - 16 A / 16 A
Макс. струм короткого замикання - 20 A / 20 A
Кількість MPPT / Макс. число входів на MPPT 2 / 2
Батарея
Типи батарей, що підтримується - Літій-іонна / свинцово-кислотна
Діапазон напруги батареї - 40 -60 В
Макс. потужність заряду / розряду - 5 кВт
ID: 914693032

Связаться с продавцом

Сергій

на OLX с декабрь 2015 г.

Онлайн в 14:11

xxx xxx xxx

Опубликовано сегодня в 18:51

Гібридний інвертор Solis S6 5кВт

37 900 грн.

Местоположение

Возвраты

Уверенность в каждой покупке

Вы можете бесплатно вернуть товар при получении, если он не соответствует вашим ожиданиям. Подробнее

Бесплатное приложение для твоего телефона