Частное лицо
Тип автомобиля: С пробегом
Пробег: 3 000 тыс.км.
Условия продажи: Простая продажа
Растаможена: Да
Гос. номер регистрации: АВ3110МС
Авто пригнано из: США
Модель: Escape
Модификация: SE ecoboost
Год выпуска: 2016
Тип кузова: Внедорожник / Кроссовер
Количество дверей: 5
Количество мест: 5
Цвет: Серый
Коробка передач: Автоматическая
Тип привода: Полный
Вид топлива: Бензин
Мощность: 245 л.с.
Расход топлива: 6.50 л/100км
Лакокрасочное покрытие: Незначительные следы эксплуатации (мелкие царапины, сколы)
Техническое состояние: На ходу, технически исправна, Гаражное хранение, Не бита, Не крашена, Сервисная книжка
Комфорт: Кондиционер, Климат контроль, Подогрев руля, Датчик света, Люк, Мультируль, Бортовой компьютер, Панорамная крыша, Усилитель руля, Датчик дождя, Камера заднего вида, Запуск кнопкой, Круиз контроль, Электропакет, Эл. стеклоподъемники, Эл. регулировка сидений, Тонирование стёкол, Омыватель фар, Подогрев зеркал, Подогрев сидений
Мультимедиа: Акустика, Apple CarPlay
Безопасность: ABS, Подушка безопасности (Airbag), Центральный замок, Дневные ходовые огни, ESP, Иммобилайзер, LED фары, Сигнализация
Описание
В продажі власний автомобіль Ford Escape 4х4 2.0 turbo (eco boost) на автоматі в комплектації “SE” з панорамою.
Автомобіль сімейний друг, який використовувався з турботою та любовʼю без перебільшень. Товариш який ніколи не підводив і взамін цьому отримував найякісніше обслуговування.
По машині питань немає від слова зовсім. Купував для себе та ні разу не пошкодував.
Авто без ДТП, не фарбоване.
Автомобіль був пригнаний через чудову компанію з штатів.
Двигун 2.0 ecoboost на турбіні:
До турбіни взагалі питань немає, роздувається швидко, всі підшипники в ідеальному стані. Жодної краплі масла і тд.
Посторонніх шумів, трісків і тд немає взагалі
Двигун швейцарський годинник який не підведе в будь які погодні умови, не в залежності від пори року.
Як ви будете відноситись до авто так і воно до вас
Останнє ТО 150км тому.
Масло Motul, всі розхідники замінені вчасно, та дуже якісні. Також встановлені нові свічки NGK
Акпп:
Автомат працює плавно без ривків, пинків, та вилетів. При останньому «ТО» була зроблена діагностика: всі показники в ідеалі. Масло було попередньо замінено. Коробка готова до експлуатації на довгі роки.
Салон:
На свої роки салон в відмінному стані: не затертий, не прокурений всі функції працюють на ура і готові радувати нового власника. Єдине що не вистачає підголовника пасажирського сидіння.
Комплектація SE:
• панорамний дах
• клімат-контроль
• круїз-контроль
• мультимедіа
• електросклопідйомники
• електродзеркала
• багатофункціональне кермо
І ще безліч функцій
Ходова не потребує ніяких вкладень, нічого не тріскає не гукає не хрускає. Тримає дорогу як танк, також все діагностовано.
Повний привід працює ідеально
З нюансів лише невеликі сліди експлуатації у вигляді царапок та пару незначних сколів, машинка як не як не нова.
Встановлена добра нова зимова гума.
Авто повністю підготовлене до нового власника.
Причина продажу сімейні обставини, які не торкаються автомобіля. Автомобіль завжди виручав. І це останній раз коли виручить.
Продаю з сльозами на очах.
Авто готове до любих перевірок.
Вкладення не потребує, сів і з комфортом поїхав.
Завжди на звʼязку!
За більш детальною інформацією за номером телефону або телеграм вайбер
Связаться с продавцом
Ford Escape “se” 2.0 ecoboost 2016
10 899 $
Местоположение