Перейти к основному разделу
OLX Christmas Logo
Чат
  • Укр
  • Рус

Уведомления

Подать объявление
Балансир АКБ Battery Equalizer HC01 MAZAVA (з індикацією) green on/of
Балансир АКБ Battery Equalizer HC01 MAZAVA (з індикацією) green on/of
Балансир АКБ Battery Equalizer HC01 MAZAVA (з індикацією) green on/of
Балансир АКБ Battery Equalizer HC01 MAZAVA (з індикацією) green on/of
РекламироватьПоднять

Частное лицо

Состояние: Новое

Этот товар поможет при блэкауте

OLX Доставка

Описание

Балансир АКБ Battery Equalizer HC01 MAZAVA (з індикацією) green on/of

Балансир заряду для двох АКБ 12 Вольт (Battery Equalizer) застосовується для вирівнювання напруги в двох послідовно з'єднаних батареях по 12 Вольт типу GEL, AGM, Flooded, Sealed. Даний балансувальник забезпечує автоматичну підтримку однакової напруги на 2-х послідовно з'єднаних акумуляторах і перешкоджає перезаряду одного АКБ і недозаряд іншого АКБ, що сприяє збільшенню терміну служби акумуляторів.

Балансир має мінімальне енергоспоживання (всього 3 мА) і автоматично включається при зарядці АКБ, коли сумарна напруга досягає 27 Вольт, забезпечуючи при цьому струм балансування до 1 Ампера. При необхідності збільшити струм балансування можливо паралельним підключенням декількох балансирів.

Цей простий пристрій здатний значно продовжити термін служби Ваших акумуляторів.

Для забезпечення балансування заряду акумуляторів в системі на 24 Вольт необхідно використовувати 1 такий балансир.
Для забезпечення балансування заряду акумуляторів в системі на 36 Вольт необхідно використовувати 2 таких балансира.
Для забезпечення балансування заряду акумуляторів в системі на 48 Вольт необхідно використовувати 3 таких балансира.
Навіщо взагалі потрібні балансири для 12-ти вольтових АКБ? Коли у вас система на 12 вольт, то всі АКБ скільки б їх не було в паралельному з'єднанні, і у них завжди однакова напруга. Але коли ми переходимо на 24, 36 або 48 вольт, то з'являється проблема з різною напругою на послідовно з'єднаних акумуляторах. Через це при заряді деякі акб йдуть в перезаряд і починають "закипати", а інші недозаряжаются, і в підсумку весь ланцюжок АКБ швидко втрачає ємність і в загальному приходить в непридатність.
ID: 908797622

Связаться с продавцом

Дмитрий

на OLX с март 2013 г.

Онлайн 30 декабря 2025 г.

xxx xxx xxx

Опубликовано 05 января 2026 г.

Балансир АКБ Battery Equalizer HC01 MAZAVA (з індикацією) green on/of

2 571 грн.

Местоположение

Возвраты

Уверенность в каждой покупке

Вы можете бесплатно вернуть товар при получении, если он не соответствует вашим ожиданиям. Подробнее

Бесплатное приложение для твоего телефона